Genel Dekorasyon

Modern Ev Dekorasyon Örnekleri

Geçtiğimiz son 5 yılda ev dekorasyonunda radikal değişiklikler oldu. Dekorasyon trendlerinin evlerimize yeni eşyalar eklemesi beklenirken, modern ev dekorasyonu trendleri evlerimizdeki eşyaları tek tek dışarıya atıyor.

2000’lerin başında parlak renkler çılgınlığı yaşandı. O dönemleri parlaklığa bağlı epilepsi nöbetleri geçirmeden nasıl atlattığımız halen muamma olmakla birlikte, modern ev dekorasyon örnekleri artık göz yoran hiçbir detaya yer vermiyor.

Gündelik hayat hali hazırda hepimizi yeterince yordu ve yıprattı. Evlerimizin içinde daha çok soğuk ve dingin renkleri tercih ediyoruz. Beyaz ve mavi bu renklerin başında geliyor.

Avizelerinizden de kurtulabilirsiniz hatta ayaklı lambalarınız bile gitmeli. Artık gömme led ışıkların dönemi.

Eşya sayıları azaldı fakat ebatları büyüyerek daha konforlu hale geldiler. Böylelikle artık koltuklarımızın üzerine oturarak başlıyoruz ve bir süre sonra kendimizi gevşemiş ve uzanmış olarak buluyoruz.

Duvar kağıtlarınızdan da acil olarak kurtulmanız gerekiyor. Evet, güzellerdi. Onlardan ayrılmanız kolay olmayacak ama sizce de biraz desenleri abartmamış mıydık? Modern evler için yeni trend artık sadelik.

Yine de duvar kağıtlarından ayrılamayacağını düşünenler en azından onları üç boyutlu alternatifleriyle değiştirmeliler.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir