Düğün Paketleri

En Uygun 4 Altus Beyaz Eşya Düğün Paketi

Arçelik firmasının yan kuruluşu olan Altus markasının buzdolabı bulaşık makinesi ankastre fırın seti çamaşır makinasından oluşan beyaz eşya düğün paketini sizler için biraraya getirdik.

Altus düğün paketini tercih etmeniz için ilk neden kaliteli ve uygun fiyatlı olmasıdır. Arçelik yan sanayi fabrikalarında üretilen ürünlerin odak noktası kalite ve sağlamlıktır.

Çok farklı özelliklere sahip olan 4 beyaz eşya düğün paketini incelemeye ne dersiniz?

3 Programlı altus bulaşık makinası, 6 kg altus çamaşır makinası, 450 lt altus buzdolabı, ankastre set fiyatı toplam 6013 liradır.

7 kg altus çamaşır makinası,altus ankastre set, 4 programlı altus bulaşık makinası,360 lt altus buzdolabı toplam fiyatı 6493 liradır.

Altus ankastre set, altus buzdolabı 420 lt, altus bulaşık makinası 4 programlı, 8 kg altus çamaşır makinası toplam fiyatı 6814 liradır.

Altus ankastre set, altus buzdolabı 505 lt, altus çamaşır makinası 8 kg, altus bulaşık makinası 3 programlı toplam fiyatı 8571 liradır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir