Oturma Odası Dekorasyonu

En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerileri

Oturma odası dekorasyonu deyince aklımıza halı, perde, koltuk, tv ünütesi gibi bütünlüğü sağlayan bir çok dekor ürünü gelmektedir. Oturma odası dekor önerilerini ele aldığımızda geçtiğimiz yıllarda koltuk ve perde renginin aynı tonlarda olmasına özen gösterildirdi. Son yıllarda ise oturma dekorasyonuda daha çok desenli ya da modelli perde seçimi yoğunlaşmıştır. Şimdi hep beraber en sık perde modelleri ile oturma odası dekor önerilerini incelemeye ne dersiniz?

En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerileri

Renkli Perde Modelleri İle Evinizi Şenlendirin

Oturma odası dekor örneğini incelediğimizde sade ve açık renk mobilya ile kullanılan renkli ve desenli perde modeli odayı yalınlıktan ve sadelikten kurtarmıştır.

Geçtiğimiz yıllarda çok moda olan zebra perde modeline uç kısmındaki boncuk süslemeleri ile ayrı bir hareket katılmıştır. Yan kanatlar dekorda bütünlüğü sağlamıştır.

Sarı ve grinin eşsiz uyumu ile tasarlanmış perde modeli oeturma odası dekorasyonunuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. en şık oturma odası dekor önerilerden bir tanesi.

Bej ve mavi tonunda dizayn edilmiş oturma odası koltuk modeli ile uyumlu perde modeli ile oturma odası dekor tasarımınızın zirvesine çıkacaksınız.

Oturma odası dekorasyonunuzu oluştururken kalın perde modelleri kullanmak istemiyorsanız, dantelli ince tül modelleri ile dilediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Beyaz oturma odası dekorasyonuna renk katan stor perde modeli ile dilediğiniz renkte kullanacağınız farklı dekor aksesuarları kullanabilirsiniz.

Diğer En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerilerini İnceleyelim.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir