Genel Dekorasyon

En Modern Antre Dekorasyonu Örnekleri

Modern zamanların ev dekorasyonlarında farklı tarzların farklı tasarımlarla birleştiği fikirler ön plana çıkmaya devam ediyor. Bildiğimiz gibi en fazla değer verilen alanlardan biri olan salonaları ve oturma odalarını özene bezene dekore ederiz. Evin tüm misafirlerini ve eve gelenleri ilk karşılayan bölüm olan antreler dekoratif anlamda özen gören yerlerden değildir. Ancak, herhangi bir konuda ilk intabanın ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz. Herhangi biri ile ilk tanıştığımızda nasıl düşündüğümüz sonrasında o kişi ile iletişme devam etme ya da etmeme konusunu belirler. Iş görüşmelerine giderken giydiğimiz kıyafetlerin renkleri ve modelleri de aslında bu sebeple önemlidir. Biz de ev dekorasyonuna özen gösteren herkesin atladığı bir konuya dikkat çekmek için en modern antre dekorasyonu örnekleri ve fikirlerini bir araya getirdik. Sevdiğiniz bildiğiniz tüm renkleri en özgür halleri ile kullanabileceğiniz antreleriniz, eve girenleri coşku ile karşılayacak.

Antre dekorasyonu ve genel dekorasyon

Genel olarak evin tamamına hakim olan genel bir dekorasyon tarzı vardır. Bu tarzı belirleyen bazen rengi, bazen kullanılan duvar kağıtlarının modelleri bazen de duvarların rengidir. Tablolar bile bize bu konuda belirleyici bir unsur görünümü verebilirler. Evin genel tarzını belirlerken renklerin gücüne ve etkisine dikkat etmek gerekir. Insanoğlunun yansıyan ışıkları adlandırmaya başladığı günden bu yana hayatımızda olan renkler, kokular ve sesler kadar bizim derinden etkiler. Anıları hatırlatır. Ev dekorasyonunda da renklerin bu denli önemli olmasını sebebi psikolojimizi doğrudan etkiliyor olmasıdır. Antre gibi koridor gibi evin odaları arasında geçiş sağlayan, ana giriş kapısının hemen ardında yer alan alanların renkleri belki de diğer oda renklerinden daha önemlidir. Sarı gibi sıcak ve dikkat çekici renkler yerine lila rengi gibi, pastel yeşil renk tonları bu tarz girişler için mükemmel renklerdir. Beyaz ve krem soğuk ve mesafeli kalabilir ancak sıcak, doğal bir renk tonu tüm misafirlerinizin eve ilk girdiği gibi görmek isteyeceği renklerden biridir. Antre dekorasyon örnekleri yazımızdan ve galerisinden farklı renk tonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir