Ev Dekorasyon FikirleriGenel Dekorasyon

En İyi İç Cephe Boya Markaları Hangileridir?

Modası geçen, yıpranan duvar boyalarını yenilemek isteyen okurlarımız için en iyi iç cephe boya markası hangileridir? sorusuna bu yazımızda cevap verdik. Ayrıca hazırladığımız yazımızda kullanıcı yorumlarını da baz alarak 5 büyük boya markasını incelemeye karar verdik. En iyi iç cephe boya markaları hangileridir? İç cephede hangi boya kullanılmalı? sorularına tek tek yanıt verelim.

1- Filli Boya İç Cephe Boya Markası

Bugüne kadar kalitesinden ödün vermeyen filli boya en çok tercih edilen boya markalarından biridir. Ayrıca boya ürünlerinin çeşitliliği açısından çok tercih edilmektedir. Özellikle Filli boya renk kartelasının çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Eğer duvar boyanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bu değişime en uygun boyayı filli boya iç cephe renk kartelasından seçebilirsiniz. İç cephe duvar rengi konusunda kaliteye imzasını atan ve karşımıza gerçekten çok özel alternatifler çıkaran filli boya, sektörünün dev firmasıdır.

2-Marshall boya iç Cephe Boya Markası

Boya sektöründe en büyük payı olan firmalardan biri de Marshall boyadır. Ayrıca iç cephe boyaları alanında bilinen Marshall Boya oldukça geniş bir ürün yelpazesi ve renk seçenekleri sunar. Marshall Boya özellikle kalite ve dayanıklılık konusunda iyi bir üne sahiptir.

3- Dyo İç Cephe Boya markası

Yerli üretim olan Dyo markası inşaat sektörünün önde gelen isimlerindendir. Sağlamlığı ile boya sektöründe isim yapmıştır. Uzun yıllardır iç cephe boyası üretiyor. Dolayısıyla geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Ayrıca Dyo Boya, farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli boya türleri sunar. Dyo boya bayilerinden temin edebileceğiniz Dyo renk kataloğuna mutlaka ulaşmalısınız.

4- Polisan İç Cephe Boya Markası

Bayilik ağı çok geniş olan polisan markası, iç cephede çokça kullanılmaktadır. Özellikle her nalburdan ulaşabileceğiniz boya pazarına sahip olan firmanın Polisan boya renkleri kataloğu oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir. Kaliteli iç cephe boyaları ile bilinen bir Türk markasıdır. Ürünleri yüksek kaplama gücüne sahiptir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca Polisan, çevre dostu ürünler sunan bir marka olarak da tanınır.

5- Juton Boya İç Cephe Markası

Norveç merkezli Jotun, dünya genelinde tanınmış bir boya markasıdır. Aynı zamanda Türkiye’de de popüler olan Jotun, yüksek kaliteli iç cephe boyaları sunar. En kaliteli iç cephe boya markalarından biri olan juton boya villa yazlık gibi ısıya ve dayanıklılık ihtiyacı olan yarlerde sağlamlığı ve güvenilirliği ile dikkat çekmektedir. Juton boya yorumlarını incelediğimizde kullanıcısı çok memnundur. Ürünleri dayanıklıdır ve geniş bir renk yelpazesi sunar. Ayrıca çevre dostu boya ürünleri ile bilinir.

Yukarıda en iyi boya markaları hangileridir? sorusuna cevap verdik. Yazımızın size ilham vereceğini umuyoruz. Daha fazla dekorasyon fikirleri için dekorcenneti.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Büşra BİNGÖL

Konut ve ticari alan iç mekan tasarımı ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. İlham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Yaşam alanınızın her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de yaşam alanınızı, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir