Diğer

En Güzel Nişan Çikolatası Tasarımları

Insan hayatının en heyecanlı ve en güzel zamanlarıdır kız isteme, nişan, kına. Her birinin de kendine özel ritüelleri ve adetleri var. Şu zamanda maalesef her şey ayrı bir masraf. Özellikle de biraz güzel olsun kaliteli olsun derseniz fiyatlar bir iki katına çıkıyor. Ancak unutmayın ki her şeyi kendiniz yapabildiğiniz gibi en güzel nişan çikolatasaı tasarımlarını da kendi imkanlarınız ile hazırlayabilirsiniz. Sadece üzerine bir kaç tül ve kurdele bağladıkları, bir iki fiyonk taktıkları için fiyatı üç katına çıkan çikolatalar yerine sade, gösterişsiz bir çikolata paketi alıp kendiniz muhteşem tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Biz bu yazımızda bu tasarımları nasıl yapabileceğiniz bilgilerini verirken aynı zamanda en güzel nişan çikolatası tasarım örneklerini de sizler ile paylaşıyoruz. Böylece dilediğiniz tasarımı seçip dilediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

Nişan çikolatası paketlerini hazırlama

Herhangi bir kutu çikolata alabileceğiniz gibi güzel bir çikolata dükkanından özenle seçtiğiniz çikolataları da alabilirsiniz. Paketleme kısmı size ait olduğunda fiyatı çok daha uygun olacaktır. Sizin herhangi bir yerden alabileceğiniz en süslü kutular bile çikolata dükkanlarının kutu fiyatlarının yarısı civarındadır. Ilk olarak çikolataya karar verin. Sadece çikolata mı yoksa içinde badem şekerleri ve çeşitli şekerlemeler de olsun ister misiniz? Paketi siz hazırlacağınız için içine ne isterseniz koyabilirsiniz. Çikolata seçimini yaptıktan sonra sıra geliyor paketlemesine. Istanbulda yaşıyorsanız eminönünde tahtakale civarında akıl almaz güzellikte paketler, hediye kutuları, hediye süsleme malzemeleri satan dükkanlar var. Nişanlığın rengine uygun çikolata kutusu bile bulmak uygun. Çikolataları tek tek yerleştirebileceğiniz paketlerin yanında hepsini bir arada koyabileceğiniz paketler de var. Paketine karar verdikten sonra üzerini süslemesine gelecek sıra. Bu arada, isterseniz kocaman gondol tarzındaki klasik şeker kaplarından da alabilirsiniz. Bunların altın renginde, gümüş renginde olanları, işlemeli olanları, süslü ve gösterişli olanları da var. Bu tarz bir süsleme yapmak istediğinizde çikolataları bu kabın içine koyup tüm kaseyi tül gibi şık bir örtü ile kaplamanız, bir nebze bohça gibi yapmanız gerekecek. Pembe ve mor gibi renklerle beyaz en sevilen renklerdir. En güzel nişan çikolatası tasarımları için galerimize göz atın.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir