Mutfak Dekorasyonu

Dünyanın En Pahalı Mutfak Dekorasyonu

Dünyanın en güzel ve en pahalı mutfak dekorasyonu

Artık hepimiz mutfak dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Mutfak dekorasyonunun kusursuz olması için geniş bütçeler ayırabiliyoruz.

Peki parayı düşünmeden , her şeyin en iyisini kullanarak mutfağınızı dekore ettirmek isterseniz ne kadar bütçe ayırmak isterseniz ne kadar harcamanız gerektiğini biliyor musunuz? Tam tamına 1.6 milyon dolar evet dünyanın en pahalı mutfağı 1.600.000 $ a mal edilmiştir.

İşte dünyanın en pahalı mutfağı 

dünyanın en güzel mutfağı

 

Londra’nın ünlü şeflerinden Aldo Zilli için yapılan mutfağı pahalı yapan detaylar ; kristal tezgah, bakır duvarlar ve Swarovski taşlı aviler kullanılmış olması. Bununla da bitmiyor beyaz eşyalar da dünyanın en iyi markası Gaggenau kullanılmış.

dünyanın en güzel mutfağı 1

 

Bu mutfağa sahip olmak için en az 1 yıl beklemeniz gerekiyor çünkü çok fazla kişi bu mutfağa sahip olmak için sıraya girmiş durumda.

dünyanın en güzel mutfağı 2 dünyanın en güzel mutfağı 3Mutfağın sadece avizeleri için ödenen rakam 42.000 dolar.

dünyanın en güzel mutfağı 4

Dilerseniz dolaplarınızı da duvarlar gibi bakır kaplama tercih edebilirsiniz.

dünyanın en güzel mutfağı 5

Kristal detaylar tezgahın yanı sıra çekmece ve dolap kulplarında da kullanılmış.

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir