Geri Dönüşüm Fikirleri

Dekorasyonda Geri Dönüşümün Gücü

Ne güzel bir kelimedir ”geri dönüşüm ”……..

Eskiden yeniye çevirmek, bir şeyler üretmenin mutluluğunu yaşatırken, bütçenizi de koruyarak yeni bir eşyaya sahip olmanızı sağlar.

Dekorcenneti.com ailesi olarak, dekorasyonda geri dönüşüm fikirlerine sık sık yer vereceğiz.

Bu yazımızda hangi eskimiz nasıl yenilenmiş beraber inceyelelim

geri dönüşümle dekor (50)

Böyle bir eski çerçeve bulamayacak olan sanırım  yoktur. Eski çerçeveniz karşılıklı olarak ince çivilerden çakıp, ipler bağlayın. Sergilemek istediğiniz fotoğrafları mandallar yardımıyla iplere dizin. Hepsi bu kadar

geri dönüşümle dekor (68)

Son zamanlarda çok moda olan peçete halkaları ….. Gerekli olan malzemeleriniz, bitmiş havlu kağıt ruloları, buzdolabı poşeti yada streç film, maket bıçak, kuvvetli bir yapıştırıcı ve eski kumaşlar.

İstediğiniz büyüklükte kestiğiniz ruloları poşetlerle düzgünce sarıp, üzerine istediğiniz kumaşları yapıştırın.

 

geri dönüşümle dekor (76)

Geri dönüşümde paletler en çok kullanılan malzemeler. İnşaatlarda, sanayilerde rahatça bulacağınız paletlerle, evinizde sinema salonu yapmaya ne dersiniz.

 

geri dönüşümle dekor (82)

Ceviz kabuklarını atmak yok artık……

geri dönüşümle dekor (78)Geri dönüşümle yapılan kaşıklık….. Hazırını arasanız bu kadar güzelini bulamazsınız…..

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir