Genel Dekorasyon

Dresuar Modelleri

Evlerimizin girişleri zannedilen aksine, evlerin en önemli alanlarından biridir.Misafirleriniz geldiğinde onları ilk karşılayan alan girişlerdir ve evinizin dekorasyonu hakkında ilk izlenimi ev girişleri verirler.Bu nedenle ev giriş dekorasyonuna en az salonunuz kadar dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Ev giriş dekorasyonunuzu yaparken olmazsa olmaz mobilyanız ,kesinlikle dresuar olmalıdır.

 

2013 yılından itibaren oldukça tercih edilmeye başlanılan dresuarlar, çok şık tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

 

Klasikten moderne,dört ayaklı, iki ayaklı ve ayaksız olarak, her zevke uygun bir modeli bulunan dresuarlar,  misafirlerinize etkili bir karşılama yapmaktadırlar.

 

Ayrıca dresuarların en güzel yanı, sadece ev girişlerinde değil istenirse bir berjerle ya da bir puf ile kombine edilerek makyaj masası olarak da kullanılabilmektedir.

Dresuar Modelleri Resim Galerisi 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir