Ev Tekstili

Fon Perde Modelleri

Bazen görsel açıdan sadece tüller yetersiz gelebilir. Özellikle klasik bir dekorasyona sahipseniz tek başına perde odanızla uyumlu olmayacaktır ya da modern dekorasyonda dekorasyonu tamamlayıcı öge olarak fon perdeye ihtiyaç duyulabilir.

 

Aslında fon perdeler tamamen perdecinin hayal gücüne kalmıştır. Siz en iyi kumaşı alırsınız ama perdeniz pek bir şeye benzemez ya da tam tersi de olabilir.  Her hangi bir kumaşla sanat eseri gibi fon perdeler ortaya çıkabilir.

Size en büyük tavsiyemiz tanımadığınız bir perdecide fon perde yaptıracaksanız, perdecide gördüğünüz, uyguladıkları bir modeli tercih edin, kendiniz anlatarak ya da tarifle fon perde yaptırmaya kalkmayınız.

Sizler için seçtiğimiz fon perdelerin çoğunluğunu klasik fon perde uygulamaları oluştursa da, resim galerimizde  modern, romantik ve baskılı tarzda fon perdeleri de bulabilirsiniz.

 

Fon Perde Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir