Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal Yatakla Huzurlu Bir Uyku Arayanlar: Bu Yataklar Size Göre!

İnsan zihinsel ve fiziksel olarak en şaşırtıcı süreçlerini uykuda geçiriyor. Uyuduğu süre boyunca adeta hayatla bağlantısını kesmiş gibi görünse bile, gözler kapakların ardında sanki görüyormuşcasına hareket ediyor; duyma sinirleri etraftaki seslere tepki veriyor. İnsanın bu yaşamın kıyısında geziyormuş gibi görünen, zihninde türlü reaksiyonlar gerçekleşerek rüyalara daldığı uyku süreci, tüm hayat kalitesini etkileyen en önemli ihtiyaçlarından biri. Zihin ve fizik sağlığının zinde olması, gündelik hayatı sürdürebilmeyi ve doğru kararları alabilmeyi sağlıyor. İşte tam da bu noktada Hibboux, doğadan ilham alarak tasarladığı ve doğaya saygılı uyku dünyasıyla karşımıza çıkıyor. Verimli ve huzurlu bir uykuya insan fizyolojisine en uygun doğal malzemeler kullanarak ulaşılabileceğine inanan Hibboux, üstün bilinçle ürettiği, hiçbir zararlı kimyasal içermeyen yataklarıyla huzurlu bir uyku deneyimi sunuyor. 

Yaşam hakkına saygıyla, doğayı da koruyan yataklar! 

Bir laboratuvar titizliğinde çalışarak mışıl mışıl uyutan yataklar üretirken aynı zamanda daha yaşanılabilir bir dünyaya katkı sağlama amacında olan Hibboux, hem çevreyle hem de sağlıkla dostluk kuruyor. Her canlının yaşam hakkına saygı duyan felsefesiyle kaz tüyü, ipek, deri ve post gibi üretimde canlılara zarar veren malzemeler kullanmayan Hibboux, ürünlerinde ağacın sütünden; okaliptüsün mucizesinden yararlanıyor. Botanik, Cloud, Dream adlarının verildiği Hibboux yatak koleksiyonları insan ekolojisine en uygun, uluslararası olarak kabul edilen standartlardaki teknolojiyle üretiliyor. Yataklarının üretiminde kullanılan kauçuk ağacının sütünden elde ettikleri tamamen doğal lateks dolgulu katman, nem ve sıcaklık dengesi yaratıyor. Vücut şekliyle tam uyum yakalayarak, kan dolaşımı düzenlenmesine ve rahat bir uykuya dalmanıza yardım ediyor. Yatak tasarımında sınırları aşan teknolojiyle tasarlanmış, 7 bölgeli pocket yay sistemi omurganın her uyku pozisyonunda doğal eğriliğini koruyor ve en uygun desteği yaratıyor. Vücudun farklı ağırlığa sahip kısımlarını, ağırlık merkezlerine göre ayrı ayrı dengede tutmaya yarayan ve tek tek üretilen yayların birbirine bağlı kumaş torbaların içine yerleşiminden meydana gelen pocket yay dizilimi, aynı zamanda sessiz yatak konforunu sunuyor.

Botanik uyku koleksiyonu yataklarında kullanılan tencel, okaliptüs ağacının liflerinden elde ediliyor. Avrupa Çevre Ödülü’ne layık görülen bu kumaş, uyku boyunca sizinle birlikte nefes alıyor. Tencel, pamuğa kıyasla nemi kontrollü olarak emen yapısıyla, uyku esnasında terleme sebebiyle oluşacak rahatsızlığın önüne geçiyor. İpekten daha yumuşak dokulu tencel kumaş, uyku esnasında terlemeyle meydana çıkan nemi emiyor ve sonrasında tekrar havaya bırakarak rahat bir uyku için gerekli kuru ortamı yaratıyor. Sağlık için en önem verilmesi gereken hijyen konusunu da, doğallıktan ve profesyonellikten ödün vermeyen Hibboux, ev maytlarını; alerjenleri ve diğer zararlı bakterileri yatağınızdan uzak tutmak için yediğimiz yoğurtlarda bulunan probiyotik mucizesinini yatak kumaşlarına dahil ederek fayda sağlıyor. Zararlı kimyasala müsaade etmeyen manifestoyla üretilen Hibboux yataklar bebeklerinizin de gelişimini de destekleyen yüksek güvenlik standartlarına sahip LGA sertifikasıyla üretiliyor. Bir tarafı 0-2 yaş diğer tarafı 3-6 yaş arası gereken omurga desteğine göre tasarlanan Hibboux Little yatak serisi, bebeğinizin uyku sağlığına önem veriyor. 

 

100 gecelik deneme, beğenmeyenler içinse koşulsuz iade!

Konforlu ve sağlıklı uyku deneyimini direkt internetten ve  aracısız satış politikasıyla erişilebilir fiyatlarla sunan Hibboux, rüyalarınızdan memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iadeyi kabul ediyor. Mağazadan denemeden yatak almak yerine, webden sipariş vererek 100 gecelik deneme süresiyle daha uzun süre deneme fırsatı sunan Hibboux, yatak kalitesine güvendiğini 2 yıl deformasyon ve 10 yıl yay garantisi vererek kanıtlıyor. Hibboux, deneme süresi sonunda yatağınızı beğenmezseniz gelip evinizden geri teslim alarak, satış sonrası güveninizi de kazanıyor. Sağlıklı ve doğa dostu uyku deneyimini yaşamak için Hibboux internet sitesini ziyaret ederek, tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak modellerini inceleleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir