Genel Dekorasyon

DİKKAT!!! Fatura Şoku!

Merhaba Dekor Cenneti okuyucuları;

Aslında sitemiz dekorasyon sitesi olmasına rağmen bu haberi sizlerle paylaşmadan, sizleri uyarmadan geçemeyeceğim.

Dün cep telefonumuza mesaj olarak iletilen yüksek tutarlı elektrik faturasıyla şoka uğradık. Normalde 40 Tl civarı gelen faturamız bu ay 790 Tl gelmişti ve bu imkansızdı. 2 kişilik bir aileyiz ve bu rakamı kullanmamız imkansız.

Hemen Tedaş ‘ la iletişime geçtik ve bize bir hata olabileceğini, itiraz dilekçesi vermemiz gerektiğini söylediler. Bunun üzerine elektrik sayacını kontrol ettik ve diğer aylarla aynı oranda elektrik kullandığımızı gördük ve bu kesinlikle bir yanlış okuma sorunuydu.Erken farkettiğimiz için muhtemelen fatura düzeltilecek.

Bu fatura hatası olayı üzerine yaptığım araştırmada her ay binlerce kişinin elektrik faturasının yanlış kesildiğini gördüm. Sizlerde elektrik faturanızda bir fazlalık hissederseniz hemen elektrik sayacınızı kontrol edin. Eğer bir hata varsa fatura elinize ulaştığı günden itibaren 5 iş günü içerisinde itiraz dilekçenizi ilgili yere iletin. Başkasının hatasının bedelini sizler ödemeyin.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir