Ev Tekstili

Deri Halı Modelleri

Halılar evlerin süsü dür, örtüsüdür ve görseli tamamlayıcılarıdır. Her oda da ayrı bir modelinin serili olduğu halıların en modern ve zengin duranı ise deri halılardır.

 

Temizliği kolay olan bu halılar aynı zamanda gerçekten zengin duruyorlar. Her yerde bulunmayan bu halıların diğerlerinden farkı kolay temizlenmeleri ve kaymamalarıdır.

 

Yerde sabit duran deri halılar diğerleri gibi günde iki üç sefer düzeltilmezler. Deri halıların birçok modeli vardır ama bu modeller arasında en hoşu üç boyutlu olanlarıdır.

 

Gerçekçi bir görünümde olan bu halıların her rengi de bulunmaktadır. Bu sene en çok beğeni kazanan renkler ise ana renklerdir. Deri halılarda siyah, beyaz ve kahverengi renkleri sıkça görebiliriz.

Deri Halı Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. piyano şeklinde klozet kapağını alabilmem için size nasıl ulaşabilirim fiyatı ne kadar teşekkürler. lütfen en kısa zamanda mailime cevap atarsanız çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir