Ev Aksesuarları

Dantel Avize Modelleri

Nakış nakış dokunan sandıkları ve evleri süsleyen danteller şimdide aydınlatma ürünlerini süslüyor ve dolayısı ile evlerimizi renklendiriyor. El emeği göz nuru danteller emeğin birer simgesi gibidirler. Bugün sizlere el emeği göz nurumuz dantel ile yapılan dantel avize modellerini paylaşacağız.

Anlatacak olduğumuz bu çalışmayı dilerseniz siz kendi evinizde sandığınızda, var olan dantellerinizle yapın, dilerseniz ise hazırlanmış olan hazır modellerden alın. Hazırlanışı çok basit olan bu sistem sayesinde özellikle klasik tarzda hazırlanmış olan yaşam alanlarınıza farklılık gelecektir.

Spor dekorasyon sahipleri üzülmeyin sizler içinde farklı modeller bulunmaktadır. Bu harika buluş sayesinde abajur ve avize anlayışı farklı bir boyut kazanacak, böylece evlerin dekorasyonları değişecektir.

Eskiden yapılan fiskos örtülerini hepimiz biliriz. İşte bu örtüler şimdinin avize kaplamaları olmuştur.   Sizde kendinizin evinizde eski danteller ile avize yapabilirsiniz. Örneklerimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dantel Avize Modelleri Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir