Ev Aksesuarları

Farklı Kapı Kulpları

Hangi mekân olursa olsun girmeden önce kapıları vurulur ve ilk bizi karşılayan ise kapı kulplarıdır. Evinde ya da yaşam alanında ayrıntıya önem veren kişiler için harika kapı kulp modelleri bulunmaktadır.

Şık olduğu kadar ilginç olan modellerden birkaçına beraberce bakalım. Krom kaplı ışıltılı taşlarla bezeli kapı kulpu gösteriş sevenler için harika bir seçim olacaktır.

Kristal cam uçlu saten kapı kulpu yine harika bir seçim olacaktır. Daha farklı model arayanlara ise el şekli verilmiş kapı kulpunu görmelerini tavsiye ediyorum.

Süsü sevenler sizlere ise gül uçlu fiyonklu modeli ısrarla öneriyorum. Benim kapı kulpum çok daha farklı olmalı diyenler tabanca şeklinde tasarlanmış kapı kulpu isteğinize cevap verebilir.  Farklı kapı kulpu modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Kapı Kulpu Modelleri

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir