Oturma Odası Dekorasyonu

Çok Şık Oturma Odası Dekor Ürünleri

Evimiz için dekor ürünleri, aksesuarlar en önemli parçalardır. Evi ev yapan süsleyen parçalar hiç kuşkusuz ki renkli, ışıltılı bazen spor bazen renkli dekor ürünleridir. Dekor ürünleri genellikle salon ve oturma odası dekorasyonunda çok fazla tercih edilmektedir. Biribirinden güzel ve şık oturma odası dekor ürünlerini gelin birlikte inceleylim evimiz için en uygun parçaları seçelim.

1- Bitkiler ile Oturma Odası Dekor Modası

Son yıllarda trend haline gelen bitki dekorasyonu etkilerini beğenilerek devam ettiriyor. Görseli bir de bitkiler olmadan düşünürseniz ne kadar boş bir alan oluştuğunu farkedeceksiniz. Oturma odası dekorasyonunda bitki dekor ürünlerini tercih edip sağlığınız için de doğru seçimler yapabilirsiniz.

Bu iç açıcı manzaraya kim hayır diyebilir ki hem hobi hem de dekor ürünü olarak değerlendirebileceğiniz oturma odası bitki dekorasyonu örneğidir. Büyük saksılarda beyaz renk tercih edilmesi yeşil ile uyumlu bir çift oluşturmuş ve ferah bir ortam sunmuştur.

2- Son Trend Mumluklar ile Oturma Odası Dekor Fikirleri

Büyük mumluklar, şamdanlar son zamanlarda ise cam mumluklar oldukça beğenilerek tercih edilmektedir. Oturma odası dekorasyonuna çok yakışan mumlar ile dostlarınız ile vakit geçirirken huzurlu bir ortam yakalayabilirsiniz. 

Çiçekler ile dekore edilmiş oturma odası dekorasyonu örneğidir. Mumlar ve çiçekler dekor ürünleri olarak birbirlerini tamamlayan romantik parçalar olmuştur. Oturma odası dekorasyonunuza bir yenilik katma vakti geldiyse hem hesaplı hem de şık dekor ürünleri olarak mumları tavsiye etmekteyiz.

3- Aydınlatmalar ile Oturma Odası Dekor Önerileri

Evinizin köşelerinde kullanabileceğinin lambaderler ile harika oturma odası dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz. Hem işlevsel hem de dekor ürünü olarak kullanılan lambaderler dekorasyonda şık bir esinti sağlamaktadır.

Renkli uzun lambader modelidir. Renkli şapkası ile oturma odası dekorasyonuna farklı bir hava katmıştır. Son yıllarda aydınlatmaların dekor ürünü olarak çok tercih edildiğini bilmekteyiz. Sizce bu tarz bir lambader oturma odası dekorasyonumuzu çok şık göstermez mi?

Diğer Çok Şık Oturma Odası Dekor Ürünleri

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir