Genç Odası Dekorasyonu

Çilek Romantic Genç Odası

Yeni nesil odaların dili var, adeta konuşuyorlar. Çilek romantic genç oda takımı da bunlardan biri… Pastel renk tonuyla, duru bir şekilde şarkısını mırıldanıyor. Ruhu pembe olanlara, hayatı tozpembe görenlere, prenses olmak isteyenlere özel tasarlanan Romantic modelinin yanı sıra flora, yakut, dark metal, dynamic, royal, active, mocha, sultan ve trio gibi modellere de Çilek Mobilya’dan bakmanız mümkün. Tüm gençlerin, genç hissedenlerin, romantik olan ve romantik kalacakların sahip olabilecekleri bu yatak odası takımında perdeden halıya her şey düşünülmüş.

1.Pamuk Şekerine Sarılır Gibi

Altı çeşit karyolaya sahip bu Çilek genç odası takımı, yumuşacık ve sıcacık bir görünüme sahip. 120×200, 90×190, 100×200 ve 100×120 boyutlarına sahip dört karyola çeşidi ve 90×190, 100×200 kumaş başlıklı olmak üzere iki tane bazalı karyola seçeneği mevcut. Üç çeşit de 90×190, 90×180 ve 120×190 boyutlarında alt karyola seçeneği var.

2.Pastel Renkler, Yumuşak Dokunuşlar

Renklerin insan üzerinde etkisi olduğu kanıtlanmış bir gerçek. Öyle ki bu pastel renkler, kalbinizi yumuşatıp huzur vereceğe benziyor. Hele bir de güneş vurdu mu odanızın içine rüyadaymış hissi verecektir.

3.Şirinlik Abidesi

Çilek romantic sadece bir genç odası takımı değil; aynı zamanda çocuk odası takımları arasında da yerini almakta. Oyuncak bebek evine benzeyişiyle gönüllerde taht kuracağa benziyor.

4.Çiçek, Ayrıntıda Gizlidir

Odada her şey tam takım olabilir ama perdeler hiç de tekdüze değil. Bir tarafı transparan çiçek desenli tül, diğer tarafı pastel tonda olan bu yeni moda perdeleri Çilek’in hemen hemen her modelinde görebilirsiniz. Boyutu ise 150x260cm. Halıda ise beyaz çiçek motifleri bulunmakta. Abajurun kenarında yine çiçek işlemeleriyle karşılaşacaksınız. Abajurun yanısıra üçlü tavan aydınlatması da satılmakta.

5.Nostaljik Çalışma Ortamı

Konforlu sandalyesinin ortasında da çiçek bulunan nostaljik görünümlü beyaz çalışma masasında rahatlıkça çalışabilir, kitap okuyabilir, bilgisayarınızı kullanabilir, çizim yapabilirsiniz. Çalışma ünitesiyle, çalışma masasının ayrı satılmakta olduğu bilgisini de vermekte fayda var.

6.Duvak misali Cibinlik

Cibinlik artık sadece sineklerden korunma amacıyla kullanılmıyor. Romantic genç odasında olduğu gibi yatağın duvağı gibi tavandan usulca yatağa dökülüyor ve odanın zarifliğine zariflik katıyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir