Genç Odası Dekorasyonu

Çilek Mobilya Flora Genç Kız Odası

Çilek mobilya, çocuk ve genç odası ürünleriyle Türkiye' de çıtayı yükseklere çekip, sektörün liderliğinde oynuyor. Bugün sizlerle Çilem Mobilya'nın genç kız odası modellerinden Flora isimli ürünü paylaşacağız.

Flora genç odası, Fox ekranlarında yayınlanan, Bir aşk hikayesi isimli dizide , Zuhal Olcay 'ın kızı rolünde oynayan Cennet'in yatak odası takımı olarak da kullanılmakta.

Dilerseniz genç odası takımı olarak alabileceğiniz gibi parça parça olarak ihtiyacınız olan ürünleri de alabilirsiniz.  Ayrıca alacağınız ürünleri single ya da double olarak da tercih edebilirsiniz.

Flora genç odasını incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çilek Mobilya Flora Genç Kız Odası Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir