Ev Tekstili

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

MASAL GİBİ

Genç kızlardan önce anneleri sarar çeyiz telaşı ve en fazla emek sarf edenler yine annelerdir. Kızlarının ya da oğullarının çeyizleri mükemmel olsun, kullanışlı ve hoş görünsün diye didinen annelere yatak örtüsü konusunda elimizden geldiğinde yardım etmek istiyoruz.

Beyaz bir yatak örtüsü almayı düşünen anneler bu senenin ve geçtiğimiz senenin en moda yatak örtüsü, sade ve beyaz olan tül detaylı örtüdür. Yine üzeri nakışlı örtülerde çeyiz hazırlığında bulunan anneler için farklı bir seçenektir.

Beyaz içerisinde kahverengi kullanılarak harika bir görünüm elde edilmiş olan tüllü yatak örtüsü görülmeye değer. Gümüş renk ile işlenmiş beyaz saten örtü ise çeyiz içerisinde gösterişli bir örtü olabilir.

Siz çeyiz hazırlığında ki anneler ve kızları için bir birinden şık yatak örtülerini bir araya getirdik. Resim galerimizden çeyizlik yatak örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. spariş vermek istiyorum nasıl verebilirim.fiyat ve spari alanı gözükmüyor lütfen yardımcı olur musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir