Mutfak Dekorasyonu

Burcunuza Göre Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Burçlara hayatın anlamını ifade ettiğine inanacak kadar güvenenlerin yanında hiç ama hiç inanmayanlar da var. Doğduğunuz güne göre belirnenen ana burçların yanında bir de doğum saatinize göre belirlenen yükselen burcunuz mevcut. Kim inanır kim inanmaz, kimi aslında çok ama çok inanır da söyleyemez bilinmez biz sizin için burçlara göre dekorasyon konusunu araştırdık. Dünyaca ünlü astrologların araştırmalarından aldığımız bilgiler ile dekorasyon bilgilerini derledik ve ortaya müthiş fikirler çıkardık. Yeni evinizi dekore etmeden bu fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Koç burçlarının mutfakları, iddialı!

Koç burcu kendine güvenen, iddialı dediğim dedik bir karaktere sahiptir. Kendine güven sebebiyle de kimsenin giyemediği kıyafetleri giyer, kimsenin yapamadığı dekorasyonları yapar. Ateş grubunun rengi kırmızıyı kimse mutfağına almazsa da koç alır. Kırmızı gri gibi güçlü ve zayıf renklerin birleşimi koç karakteri için oldukça uygun bir tarzdır.

Boğa burcu mutfak dekorasyonu

Boğalar eve bağlı, sakin ve huzur içinde bir yaşam sürmek isteyen kişilerdir. Bu tarz bir hayat denince aklımıza tabiki kahverengi gibi doğanın soft renkleri gelir. Yumuşak koltuklardan kalkmak istemeyen boğalar mutfaklarında da dinlenme alanları yaratmak ister. Ayrıca ahşabın o huzur dolu havasını evinin her yerinde görmek ister. Mutfak dolaplarının ahşap ağırlıklı hazırlandığı mutfaklar bu burç sakinleri için mükemmeldir.

Ikizlere ikiz mutfaklar

Ikizler genelde değişik ruh halleri, biraz dengesiz olmaları ve güvenilmez olmaları ile ünlüdür. Hiç bir konuda genelleme yapılamayacağı gibi bu konuda da genelleme yapmak doğru olmaz. Ikizlerin dekorasyon tarzlarına hareketli, dinamik renkler hakimdir. Sevgi dolu sarı, capcanlı yeşil ve umut dolu maviyi bir arada kullanırsanız bu ortama ikizler bayılır.

Duygusal yengeçler için romantik renkler

Yatak odasına girdiğiniz anda bambaşka bir ortam göreceğiniz yengeci, bol eşyalı mutfaklarından da tanırsınız. Tüm burçlar içerisinde evde en fazla vakit geçirmeyi seven yengeç burçları doğal olarak ortamlarını da buna göre konforlu bir hale getiriyor. Bol mutfak eşyalı, evcimen renklerle bezenmiş mutfak dekorasyonları herkesi mutlu edecektir. Burçlar ve dekorasyonlar ile ilgili bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir