Genel Dekorasyon

Bernardo Bone China Günlük Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı deyince ilk akla gelen markalardan olan Bernardo ‘ nun yemek takımı modelleri karınlarımızdan önce gözlerimizi doyuruyor.

 

Alanında öncü markalardan olan Bernardo yeni modelleriyle öncülüğü yine elinden bırakmamış. Hem şık ,hem kaliteli, hem de ortalama fiyatlara alabileceğiniz takımlarınızla, sofralarınız ışıldasın.

 

bernardo bernardo1 bernardo2 bernardo3 bernardo4 bernardo5 bernardo6 bernardo7 bernardo8

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba Ayfer hanım sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Primanova ürünlerini Koçtaşlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.İsterseniz tek tek isterseniz de takım halinde alabilirsiniz.
    Saygılar
    Dekorcenneti.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir