Ev Dekorasyon Fikirleri

Evleriniz Kurdeleler İle Renklensin

 

Aslında yenilik için illaki yeni bir eşya, yeni bir aksesuar almak zorunda değilsiniz. Yapacağınız ufak eklemeler ya da ufak çıkartma işlemleriyle yeni bir eşyaya sahip olabilirsiniz.

Eski kumaş parçalarını sakladığınız kutularınızı açın ve kurdele, renkli kumaş parçalarını çıkartın. Peki Bunlarla neler yapabileceğimize gelin beraber bakalım

ev dekorasyon fikirleri (1)

 

Bahçeli bir eve sahipsiniz ve etrafında çitleriniz mi var!!! O zaman çitleri biraz renklendirmeye ne dersiniz. Artık kumaşlarla renk renk fiyonklar yapın ve her bir çite bir tane fiyonk gelecek şekilde, hasır ip üzerine bu fiyonkları dikin ve ipinizi çitlere bağlayın. Dilerseniz fiyonkları direkt çitlerin üzerine de takabilirsiniz.

ev dekorasyon fikirleri (2)

Abajurlar genel itibariyle sade ve tek renk olarak kullanılıyorlar. Siz evinize uygun bir abajur tasarlayabiliriz. Kullanacağınız odanızın rengine tarzına uygun bir kumaş parçasıyla, evdeki her hangi eski bir abajurunuza  kişilik katabilirsiniz…

ev dekorasyon fikirleri (3)

Büyük bir kumaş parçasına sahipseniz. Hemen dikiş bilgilerinizi kullanıp 1-2 yastık dikip, pencerenize yakın bir berjere bu yastıklarınızı yerleştirin. Durun daha bitmedi, kalan kumaşlarla da artık sıkılmaya başladığınız fon perdelerinizi fiyonk şeklinde bağlayınız.

ev dekorasyon fikirleri (4)

Yatıklarınızı yukarıda ki resimde ki fiyonklarla hareketlendirebilirsiniz

ev dekorasyon fikirleri (5)

 

Fotoğraflarınızı kurdelelere bağlayıp, evin içinde bir fotoğraf köşesi oluşturabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir