Yemek Odası Dekorasyonu

Bellona Yemek Odası Modelleri

KULLANIŞ VE ŞIKLIK BİR ARADA

Mobilya markası dendiğinde ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan bellona yine harika tasarımlar hazırlayıp ürün yelpazesini genişletmiştir.

Bellonanın yeni sezon yemek odası modelleri yeni yıla henüz girmemiş olduğumuz şu günlerde görücüdeler. Konforu ve şıklığı bir araya toplayıp harika yemek odaları hazırlayan bellonanın bir başarı imzası daha atılmış.

Beyaz deri üzerine taş işlemeli sandalyeleri ile oyma desenli masalı ve aynalı konsolu ile bütünleşen bir görünümde yemek odası tasarlamış olan bellona kalitesi ile de çok konuşulacağa benziyor.

Yemek odası modelleri içinde yine renk ve işleme seçenekleri geniş tutulmuş. Dileyene spor dileyene ise klasik tasarımların seçenekleri sergilenmiş.

Bellona Yemek Odası Modelleri Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir