Mutfak Dekorasyonu

Bej Rengi Amerikan Mutfak Modelleri

Direkt konuya giriyor ve mutfak dolabı diyoruz. Siz mutfak dolabınızı nasıl alırdınız? Evim de en az benim kadar modern olsun diyorsanız rengi ile bej tonlarını, modeli ile de Amerikan mutfağın zarif uyumunu yansıtan bej rengi Amerikan mutfak modelleri sizin kaleminiz olacak!

Mutfak yenileme süreci yağmurdan sonra açan güneş gibi desek heralde çok olmaz. Pek çok detayın yer aldığı bu karar verme silsilesinin en zor aşamasını mutfak dolabında en kullanışlı renk neydi, mutfak dolabının renkleri nasıl olmalı soruları oluşturur. İşin içine  mutfağın boyutu, şekli, ışığı, sizin istekleriniz ve  kararsızlık da eklenince “nerden girdim bu işe” diyebilirsiniz. Hiç üzülmeyin, sonunda o mutfağınıza gururla bakarken mis gibi bir kahve içeçeceksiniz

Amerikan mutfak tercihi

Amerikan mutfaklar son yılların en çok tercih edilen trendleri arasında. Hatta o kadar ki artık yeni yapılan binalarda mutfaklar bu konseptte açık olarak çiziliyor.  Aslında evin atan kalbi olan mutfağın sınırları kalkıyor ve yaşam alanı olan salonla entegre hale geliyor. Bu bütünlük de eve tamamen modern bir hava katıyor. Buraya kadar her şey güzel. Tabii madalyonun bir başka yüzü daha var ve ondan bahsetmemek olmaz. Bu tarz mutfaklar görüntü olarak göze hitap ederken, yemek kokularını izole edemediği için ev haklını üzebiliyor. Her gün ağır yemeklerin pişirildiği evlerde bunu iyice düşünmekte fayda var!

Bej rengi mutfak sizi asla yanıltmaz!

Amerikan mutfak konseptindeki mutfak salon bütünlüğü sizi dolapların rengini seçerken mobilyalarınızı da düşünmeye zorluyor.  İç içe geçmiş ve uyumlu görünen bir alan yaratmaya çalışıyorsanız  bej renginin en çok tercih edilen mutfak dolabı rengi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.  Her türlü renk ile konbinleme olanağı sunan bej tonları sizi asla yanıltamaz. Bu renkler daha geniş bir görüntü için size derinlik sunarken aydınlık bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır. İşin içine eğlenceli bir renk katmak için de mozaik ya da çini gibi fayanslardan tercih edebileceğiniz gibi renkli sandalyeler ile de  ortamı hareketlendirebileceğinizi unutmayın!

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir