Ev Dekorasyon Fikirleri

Basamaklı Oda Dekorasyonları

Bugün sizlerle herkesin çok hoşuna giden basamaklı oda (split level)  dekorasyonlarını paylaşacağız. Genellikle oda içinde basamaklar alanları bir birinden ayırmak için kullanılır ve çok fazla yerde kullanılabilir. Örneğin yemek odası ile oturma odasını ayırmak için ya da mutfak ile oturma odasında, çocuk odası ile çalışma alanını ayırmak için gibi çok fazla seçenekte kullanılabilir.

Oda içerisinde basamaklar genellikle batık oturma alanları oluşturmak için kullanılsa da siz istediğiniz her şekilde kullanabilirsiniz.

Biz sizler için bir birinden şık split level oda dekorasyonlarını yani merdivenli oda dekorasyonlarını bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek şık dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Basamaklı Oda Dekorasyonları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir