26+ Balkon Dekorasyonu Yaparken Önerilen Fikirler

----

Özellikle yaz aylarında vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonlar için dekorasyon yapmak oldukça önemli ve eğlencelidir. Balkon dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken ilk nokta balkonumuzun şeklidir. Dar uzun balkon dekorasyonu hazırlarken farklı, küçük ve büyük balkon dekorasyonları hazırlarken farklı kriterlere dikkat etmeliyiz. Balkon dekorasyonunda seçtiğimiz aksesuarlardan, aldığımız halılara kadar dikkat edilmesi gereken konuları paylaştığımız yazımızı dikkatlice okuyup evinize uygun balkon dekorasyon fikrini bulabilirsiniz.

1- Dar Balkon Dekorasyonu

Balkonunuz küçük ve dar ise daha minimal eşyalar seçmelisiniz. Katlanabilir sandalye ve masalar dar balkon dekorasyonu için doğru tercihlerdir.

Balkonunuz dar ise balkon çiçeklerinizi askıda kullanabilirsiniz. Hem size alan kazandırmış olur hem de balkonunuz için güzel bir dekorasyon görüntüsü yakalamış olursunuz.

2- Renkli Balkon Dekorasyonu Uygulayabilirsiniz

Balkonlarda renk kullanmak önerilen bir dekorasyon şeklidir. Renkli balkon mobilyaları ile eğlenceli ve enerjik dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

3- Balkon Duvarlarınızı Süsleyebilirsiniz

En yeni balkon dekorasyonlarına baktığımızda süslü duvarlar, eğlenceli tasarımlar dikkatleri çekmektedir. 

Balkon duvarı dekorasyonu nasıl yapılır diye merak edenler özellikle geri dönüşüm projelerini inceleyip kendi balkon dekorasyonları için uygun fikirler bulabilirler.

4- Balkon Halısı Seçimi 

Balkon halısı seçerken kaymaz ve kolay yıkanabilir halılar seçmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla balkon dekorasyon önerisi için aşağıda paylaştığımız galeriyi inceleyip, fikir sahibi olabilirsiniz.


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri