Genel Dekorasyon

AHŞAP PARKE MODELLERİ

Yer döşemelerinde genellikle temizliği iyi yapılabilen ve hoş görünümler sağlayabilen ahşap parkeler son yılların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır.

 

Estetik görünümü, halıfleksleri unutturan temizliği ve sağlıklı özellikleri ile modern dekorasyonların ilk tercihleri olan ahşap parke modelleri arasında çok farklı tonlarda renk seçenekleri bulabileceksiniz.

 

Daha çok odaların döşemelerinde kullanılan ahşap parkeler artık mutfak ve banyolarda da su geçirmez özellikleri ile kullanılabilmekte, hem izolasyon özellikleri hem de kolay temizlenebilir halleri çok verimli kullanımlar sağlamaktadırlar.

 

Kullanıldıkları mekânlarda büyük halı gereksinimi olmayan ahşap parkelerinin üzerinde kullanacağınız halı küçük olmalıdır. zaten parkeleriniz yeterince dekoratif olduğundan sağlık açısından da temizlenmesi kolay toz tutmayan mekanlar kendiniz ve sevdikleriniz için daha hijyen ortamlar oluşturacaktır.

AHŞAP PARKE MODELLERİ  RESİM GALERİSİ

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir