Ev Aksesuarları

ÖZEL TASARIM SEHPA MODELLERİ

Günümüzde kullanılan teknoloji sayesinde farklı mekanlarda geniş kullanım alanları bulunmasa da tasarlanan işlevsel eşyalarla çok dar mekanlardan maksimum verim alınabilmektedir.

 

Sehpalar özellikle kullanıldıkları alanlarda yardımcı görevleri ile her alanda çok fazla yer açabilirken modellerinde bu işlevselliklere estetik detaylarda eklenerek mobilyalarımızın en farklı tamamlayıcıları haline gelmişlerdir.

 

Görünüşte küçük, düz bir sehpa iken açıldığında kocaman bir yemek masasına dönüşebilen akıllı sehpa modellerin yanında dekoratif özellikleri öne çıkan çiçek şeklinde sehpalar kullanım esnasında yapraklarını servis için ayırma imkânı sunacaktır.

 

Ortası raf, üzeri servis için kullanılan bazı modellerde ise hiç beklemediğiniz bir anda içinden farklı kullanımlara olanak verecek farklı eklentiler çıkabilmektedir.

 

Bu sayede dekorasyon için işlevselliğinden vazgeçmeyeceğiniz modellerle evlerinizde çok daha kullanışlı eşyalara sahip olabileceksiniz.

ÖZEL TASARIM SEHPA MODELLERİ RESİM GALERİSİ

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir