Diğer

Addo Modern Ofis Mobilyaları

Bir ofisin ihtiyaç duyduğu konforu, ergonomiyi ve estetiği bir arada sunan ofis mobilyaları ürün gruplarıyla 1992 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa’da isminden söz ettiren Addo’da tasarımdan garanti ve destek aşamasına kadar kusursuz bir deneyim sizi bekliyor.

 

 

Addo, 6000 metrekarelik kapalı üretim tesislerinde ihtiyaç duyduğunuz ofis mobilyası çözümlerini tam olarak istediğiniz şekilde elde edebilmenizi hedefliyor. Talep etmeniz durumunda ofisinizin ihtiyaçlarının tam olarak tespit edilebilmesi için mimari projelendirme hizmeti de veriliyor. Ofis mobilyaları ve çalışma alanları konusunda uzmanlaşmış Addo mimarları eşliğinde, ofisinizin kendine ait bir ruh kazanması için gereken ilk adım atılıyor.

 

Montajları uzmanlaşmış ekibiyle gerçekleştiriyor

 

Addo ofis mobilyaları, tasarım sanatı ile üretimin kusursuz bir şekilde birleştirildiği yüksek teknolojiye sahip fabrikasında bir ofisin ihtiyaç duyabileceği ürünler büyük bir incelikle üretiliyor. Ödüllü tasarımcıların hem ergonomi hem de estetiği ön planda tutarak tasarladığı ürünleri üretim bandından çıkaran Addo, yine alanında uzmanlaşmış ekipleri ile mobilyalarınızın montajını yerine getiriyor.

 

Bakım ve servis hizmeti ücretsiz veriliyor

Addo’nun müşteri memnuniyeti odaklı politikası tasarım aşamasından başlayarak mobilyaların garanti süresi boyunca devam ediyor. Bu politikayı bir bütün olarak kabul eden ve her aşamada mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen Addo, üretim veya sevkiyat kaynaklı hasarlarda herhangi bir ücret talep etmeden onarım veya değişim gerçekleştiriyor. Yine aynı şekilde, ofis mobilyalarınızın uzun süre aynı dayanıklılıkta kalması için garanti boyunca bakım ve servis hizmeti Addo tarafından ücretsiz olarak sunuluyor.

 

Her Ülkeden Talep Görüyor

 

Türkiye pazarında aktif olduğu kadar Avrupa pazarında da önemli bir aktör olan Addo, İtalya’da bulunan showroomlarında Avrupalı müşterileriyle de buluşuyor. Ofis mobilyaları alanında ürettiği kaliteli ürünler ve özel tasarımları ile dikkat çeken Addo, dünyanın her ülkesinden talep gören bir marka olarak 1992’den beri yoluna devam ediyor. Addo’yu ziyaret etmek için : https://addo.com.tr/

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir