Ev Dekorasyon Fikirleri

40 Metre Karelik Küçük Lüks Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz toplamda 40 metre kare olup, bir amerikan mutfak, ince uzun bir koridor, yatak odası ve yatak odası içerisinde bir banyodan oluşuyor.

Evimizin mimarı bu küçük alanda gerçekten mükemmel sonuçlar çıkartmış. Mobilyaları incelediğimizde geometrik hatların ilgi çekici yanı haricinde eve derinlik katarak olduğundan daha geniş görünmesini sağlamış. Yine aynı şekilde, geometrik desenli duvar kağıdı modeli duvarlarda da derinlik hissi oluşturularak ev olduğundan geniş bir görüntü sergilemesi sağlanmış.

Evimizde bizim en çok hoşumuza giden, yerde bir platform üzerine oturtulan yatak oluyor. Yatağımız hem yerden olma özelliğiyle hem de yatak başlığı olarak şık dekorasyonlu duvarın kullanılması ile oldukça orjinal bir görüntü sergiliyor.

Yine oval bir şekle sahip banyomuzun dekorasyonunda oldukça güzel olmuş. Bu kadar küçük alanlarda, böyle muhteşem dekorasyonlar bizleri oldukça etkiliyor.

Sizlerde bu ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

40 Metre Karelik Küçük Lüks Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir