Banyo Dekorasyon

15 Yaratıcı Banyo Dekorasyon Örnekleri

Kokulu mumlar, hafif müzik, ılık ve bol köpüklü bir küvette gözlerinizi kapatıp, dinlenmek. Bu çoğumuzun yapmaya zaman bulamadığı ya da çok nadiren yapabildiği bir eylemdir. Ama banyolar gerçekten rahatlamanın birinci adresidir.

Banyolarımız bu kadar önemli olunca, dekorasyonu da o ölçüde kusursuz olmalı.

Bugün sizlere fikir vermesi için, dünyanın farklı banyo üreticilerin farklı modellerini bir araya getirdik. Hepsi farklı tasarlanmış, ince detaylar ayrıca düşünülmüş modeller. Bu örneklere bakarken hızlıca göz gezdirip geçmeyin. Ayrıntılara odaklanın ve ne kadar ince düşünüldüklerini görün.

Örneğin bu banyomuz 2014 moda dekorasyon renklerinden yeşil ile tasarlanmış. Doğal ortam hissi verilmiş. Özellikle cam küvet altındaki çim halı dikkatinizi çekmiştir. Ayrıca sarı detaylar ortamı ısıtarak hareketlendirilmiş. Yine doğal ortam temasını kuvvetlendirecek, güneş ışığı, pano ve canlı bitkilerle, çok güzel bir atmosfer yakalanmış.

Diğer banyo modellerimizi incelemek için resim galerimizi gezebilirsiniz.

15 Yaratıcı Banyo Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba Filiz hanım. Biz ne yazık ki satış sitesi değiliz. Fakat beğendiğiniz ürünün linkini bilgi@dekorcenneti.com adresine göndermeniz durumunda ürünü satın alabileceğiniz yurt içi ya da yurt dışı firmalara yönlendirebiliyoruz.
    Saygılar
    Dekor Cenneti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir