Yatak Odası Dekorasyonu

42+ Yuvarlak Yatak Modelleri

Siz de sıradanlıktan çıkıp farklı tasarımlar denemek istiyorsanız yuvarlak yataklar tam size göre.

 

Bulunduğu odanın havasında tek başına değiştirip lüks bir oda haline getiren yuvarlak yataklara ilgi artıkça farklı firmalar farklı tasarımları piyasaya sunmaya başladılar.

 

Yuvarlak yatak sahibi olmak istiyorsanız göz ardı etmemeniz gereken 2 önemli nokta bulunmakta.

 

1. Gerçekten geniş bir odaya sahipseniz yuvarlak yatak modelleri almaya karar vermelisiniz.

 

2. Yuvarlak karyolaların yatakları da yuvarlak olduğu için, her yatağı karyolanızda kullanamayacaksınız ve iyi bir yatak sahibi olmak istiyorsanız neredeyse karyolaya ödediğiniz kadar bir ücret de yatağa ödemelisiniz.

 

Ayrıca yatağınız için çıkıp nevresim almak gibi bir durumunuz yok. Ne yazık ki hala yuvarlak nevresim takımları üretilmiyor. Bu nedenle nevresimlerinizi diktirmek zorundasınız.

 

Bu olumsuzluklar sizi yuvarlak yatak düşüncesinden uzaklaştırmasın, Kenar çerçeve kısımları yuvarlak yatak yeri dikdörtgen yataklara uygun halde üretilmiş olan yataklara ağırlık vererek yuvarlak yatak keyfini sürebilirsiniz.

 

Bizlerde sizler için her iki türde yuvarlak yatakları derleyip beğeninize sunduk.

 

 

Yuvarlak Yatak Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir