Mutfak Dekorasyonu

Yenilenmiş Bir Mutfak Öncesi ve Sonrası Resimleri

Bugün sizinle Amsterdam’ da, tamamen yenilenmiş bir mutfağı paylaşacağız.

Mutfağımız önceden oturma alanında ayrı iken son durumda açık mutfak haline getirilmiş ve eski halinden tamamen bambaşka bir görünüme sahip olmuş.

Aradaki duvarların kaldırılmasıyla daha geniş, daha ferah bir ortama dönüşen mutfağımız, kullanılan malzemelerin de doğallığı ile çok sıcak bir mekan halini almış.

Mutfak dekorasyonunda beton ve ahşap malzemeler kullanılmış. Beton malzemeler, dayanıklılığı nedeniyle aslında mutfak için en ideal malzemelerden birisi olmasına rağmen çok fazla tercih edilmiyor.

Mutfağınızda sizde ilginç bir kombinasyon arıyorsanız bu örnekte ki gibi ahşap ve beton birlikteliğinden faydalanabilirsiniz.

Mutfağımızın öncesi ve sonrası görüntüleri için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yenilenmiş Bir Mutfak Öncesi ve Sonrası Resimleri

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir