Yeni Trend, Gri Koltuk Dekorasyonu

Tasarımda söz sahibi markalar kendi koleksiyonlarını tarzlarına göre kategorilendirdikleri gibi renklerine göre de kategorilendirmeye başladı. Aslında bunu direk olarak değil de daha çok renk tonu veya tarzı olarak kategorilendiriyorlar desek daha doğru olur. Yeni trend, gri koltuk dekorasyonu son zamanlarda en ön plana çıkan salon dekorasyonlarından bir tanesidir. Gri renk soğuk ve mesafeli duruşu sebebiyle salonlarda, oturma odalarında yani klasik ev dekorasyonlarında kendine fazla yer bulabilen koltuklar değillerdi. Ancak zaman içerisinde modern dekorasyonun özellikleri klasik dekorasyon anlayışımızı temelden etkilediği için önenmli değişiklikler oldu. Artık gri renk ve tonları hayatımızın her anında karşımıza çıkabilen popüler renk tonları haline geldi. Bu renk tonunu her yerde görebilirsiniz ya da her yerde karşınıza çıkabilir. Salon dekorasyonlarında kullanılmaya başlanması sadece sosyal hayatın parçası olan yerlerde değil tüm hayatımızın alanlarında kullanıldığı anlamına geliyor. Bu sebeple de önemli aslında.

Gri renk koltuk kombinasyonları

Salon dekorasyonunun en önemli ögesi olan koltuklarımızı veya koltuk takımlarımızı birbirinden farklı renklerden oluşan kombinlerle de hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin belirlemiş olduğunuz tema veya dekorasyon tarzına bağlıdır. Isterseniz sadece gri renklerde koltuk takımları isterseniz de gri rengini destekleyen ona canlılık ve dinamizm katan hareketli renk tonları kullanabilirsiniz. Gri, siyah ve beyaz renklerin karışımından oluşan bir renk tonudur. Ne siyah kadar koyu ve ciddi ne de beyaz kadar açık ve kucaklayıcı bir havası vardır. Ortalarda bir yerde değişik bir tarzı olan renk, salonlarınızı ve oturma odalarınıza mesafeli ancak sıcak bir hava katar. Hardal sarısı, turkuaz cam göbeği rengi gibi sıcak renk tonları grinin bu mesafesini kendi içinde yok edip ortamı daha hareketli yapar.

Gri koltukları hangi renk berjerlerle tamamlayabiliriz?

Eğer yeriniz varsa bir salonu veyahut oturma odasını tek düzelikten çıkarıp renkli bir hale sokmanın en güzel yolu renkli berjerler kullanmaktır. Istediğiniz tüm renklerde çeşitli tasarımlara sahip berjerleri bu salonlarda kullanabilirsiniz. Gri koltuk ile uyumlu halı modelleri de size bu oda dekorasyonlarındaki diğer detaylar hakkında bilgi verecektir.

degisik-gri-koltuk-dekorasyonu
dinamik-gri-koltuk-dekorasyonu
en-guzel-gri-koltuk-dekorasyonu
en-modern-gri-koltuk-dekorasyonu
en-sik-gri-koltuk-dekorasyonu
entrend-gri-koltuk-dekorasyonu
goz-alici-gri-koltuk-dekorasyonu
gri-kanepe-dekorasyonu
gri-koltuk-dekorasyonu
gri-koltuk-salon-dekorasyonu
keyifli-gri-koltuk-dekorasyonu
koyu-gri-koltuk-dekorasyonu
kucuk-gri-koltuk-dekorasyonu
l-gri-koltuk-dekorasyonu
luks-
modern-gri-koltuk-dekorasyonu
populer-gri-koltuk-dekorasyonu
pratik-gri-koltuk-dekorasyonu
renkli-gri-koltuk-dekorasyonu
sade-gri-koltuk-dekorasyonu

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri