Ev Dekorasyon Fikirleri

Venedik’ten Çok Sevimli Bir Daire Örneği

Bugün sizlerle Venedik’ten şirin bir daire dekorasyon örneğini paylaşacağız. Dairemiz küçük fakat çok sevimli bir örnek.Evimiz Venedik’te, hemen nehrin yanında ve gondol manzaralı bir daire.

Evimizde geniş bir amerikan mutfak ve iki adet yatak odası bulunuyor. Yatak odaları oldukça küçük olmasına karşın, fonksiyonel bir şekilde yerleştirilip, kullanışlı bir hale getirilmiş.

Ev dekorasyonunda temel renk olarak beyaz tercih edilmiş. Fakat salonda renkli koltuklarla ev dekorasyonu renklendirilmiş. Özellikle salonda bulunan örme halı bizim çok hoşumuza gitti.

Evimizde her alanda modern, dekoratif kalorifer petekleri kullanılarak, duvar dekorasyonu güçlendirilmiş.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Venedik’ten Çok Sevimli Bir Daire Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir