Tek Renk Salon Dekorasyonu Örnekleri

Size bütün imkanları ve zamanı veriyoruz, evinizin içinden bir odanızı seçin ve bu odayı canınız nasıl istiyorsa öyle dekore edin deselerdi, hiç bir şekilde zaman kaygınız ya da maddi kaygınız olmasaydı, moda ve trendler gibi sıkıcı konulardan da uzak olsaydınız hangi odanızı seçerdiniz ve nasıl dekore ederdiniz? Aslında ilk olarak sorulması gereken soru budur, sade tek renk salon dekorasyonu örnekleri mi yapardınız, o seçtiğiniz oda salon mu olurdu yatak odası mı yoksa mutfak mı? Benzer bir sorunun cevabı banyo da olabilir ancak banyolar daha özel alanlar olduğu için hak ettiği değeri genelde görmüyor.

Minimalizm de neymiş, sade renk trendinden fenalık geldi der renk renk desen desemn kumaşlar mı kullanırdınız? Önce bu soruların cevaplarına karar vermek, sonrasında ev dekorasyonlarına karar vermek lazım. Çünkü, evlerimizin bizim en özel alanlarımızdır. Her ne kafdar bir çok insan gelse gitse de evlerimiz sadece ve sadece bizim içindir. Konforu, şıklığı tasarımı her şeyi sadece bizi ilgilendirmelidir. Trendlere fazla dikkat etmek sonunda bizi mutsuz olduğumuz bir evde yaşamak zorunda bırakabilir.

Bir ev içerisinde en önem verilen alan genelde salondur. Salonlarımızı bu denli önemli yapan şey sadece burada misafirlerin ağırlanması değil aynı zamanda bizim de evde olduğumuz zamanların büyük bir kısmını burada geçiriyor olmamızdır. Biz bugün harika ve karakter sahibi salonlar yapmak isteyenler için son zamanların en sevilen tek renk trendinden örnekleri bir araya getirdik. Tek renk salon dekorasyonu örnekleri bizleri sakin, huzur dolu, şık ve aynı zamanda estetik salonlarda yaşamaya davet ediyor.

Ev dekorasyonlarında renk konusunun ne kadar önemli olduğundan daha önceki yazılarımızda uzun uzun bahsetmiştik. Birbiri ile alakasız renkler ortaya karmaşa çıkarır demiştik. Bu tarz tek renk salon veya oturma odası dekorasyonları bu renk karmaşasından son derece uzak, son derece farklı ve yenilikçi bir tarzdır. Birbirine uyumlu tonların bir arada kullanıldığı tek renk salon dekorasyonu örnekleri aynı zamanda ilham vericidir.

Galerimizde çeşitli örneklerini görebilirsiniz. 

birbirinden-sik-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-guzel-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-havali-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-modern-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-sade-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-sik-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-tarz-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
en-trend-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
farkli-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
ferah-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
goz-alici-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
kucuk-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
minimal-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
modern-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
sade-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
sik-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
tarz-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
trend-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri
yeni-tek-renk-salon-dekorasyonu-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri