Ev Dekorasyon Fikirleri

Sürgülü Kapı Modelleri

Ev dekorasyonunda son bir kaç yıl içerisinde kullanımı artan, sürgülü kapı modelleri çoğunlukla mutfak ve misafir odası gibi ortak kullanım alanlarından tercih edilse de siz dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle bir giyinme odasına sahip iseniz çok şık ve kullanışlı bir kapı modeli olarak sürgülü kapı modellerini kullanabilirsiniz.

Bazen insanlar kullanışlı olup olmadığı konusunda tereddüte düşebiliyor. Çünkü sürgülü kapılar ilk olarak vestiyer modellerinde ve gardıroplarda karşımıza çıkmışlardı ve çok kısa sürelerde bozuluyorlardı. Bu da insanların gözünde sürgülü kapı çok çabuk bozulur izlenimi oluşturdu. Bu nedenle sürgülü kapı denildiği zaman bir insanlar bir adım geride durabiliyor. Ama artık sürgülü kapılarda bilinen ortak sorun neredeyse tamamen ortadan kalktı ve normal kapılar kadar onlarda kullanışlı duruma getirildiler.

Biz sizler için farklı alanlarda kullanılmış sürgülü kapı modellerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek sürgülü kapı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Sürgülü Kapı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir