Ev Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Resmine bile bakarken insanın gözlerini kamaştıran, küçük olmasına rağmen bir evde ne bulunuyorsa bulunan ve gerçekten hem çok şık hem de kullanışlı olan stüdyo dairelerin dekorasyonlarına hayran kalmamak elde değil.

Minyatür daire gibi olan bu hoş yaşam alanını genelde bekârlar ya da yeni evli olan çiftler kullanıyorlar. Küçücük alanda neye ihtiyaç duyulacaksa bulunan bu mini dairelerin dekorasyonlarına gelin bir bakalım.

Eğer sizde bu şekilde bir yaşam alanı planlıyorsanız bence kırmızı rengi eksik etmeyin. Alan dar olduğu için kırmızı detaylar enerji verecektir. Yine mobilya seçiminiz beyaz renkte olmalıdır.

Böylece dekorasyonunuz ferah bir görünümle son bulacaktır. Son olarak koltuk takımını mümkün olduğunca köşem modellerden seçmelisiniz. Böylece dar bir alanda geniş bir odanız olacaktır.

 

Stüdyo Daire Dekorasyonu  Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir