Genel Dekorasyon

Stüdyo Daire Dekorasyon Önerileri

Evlerimizi seçerken aynı zamanda hayat tarzımızı da seçmiş oluyoruz. Işe yakın merkezi bir yerde çok küçük ya da çok eski bir ev mi, işe ve merkeze uzak çok büyük ve lüks bir ev mi? Hayatımızın bir kaç saatini yolda harcamak mı yoksa konserve kutusu büyüklüğünde ekonomik ve merkezi bir yerde yaşayarak hayatın içinde olmak mı? Büyük şehirlerin en büyük problemlerinden olan barınma konusuna modern çözümleri mimarlar stüdyo daire tasarımları ile yaptılar. Stüdyo daire dekorasyon önerileri son zamanlarda ev dekorasyonu konusunda en fazla ihityaç duyulan konu başlıklarından biri haline geldi. Yani zaten küçücük bir evde yaşıyoruz bari konforumuz yeridne olsun, evimiz şık ve düzenli olsun diyenler için harika dekorasyon tüyoları ile mükemmel fikirler burada! Stüdyo daireleri duvar boyalarından pencerelerine, perde modellerinden halılarına ve tüm mobilyalarına kadar özenli bir şekilde dekore eder gereken tasarımları kullanırsanız, iki artı bir evden daha fazla bir alana bile sahip olabilirsiniz. Fiziksel olarak değil ama hissiyat açısından.

Bundan bir kaç sene öncesine kadar evlerin vazgeçilmez mobilyalarından biri olan çekyatlar hala kullanılıyor. Açılabilir koltuklar bu çek yat modellerinin yerini almış olsa da yer kaplamayan hem kanepe hem koltuk hem de yatak olabilen modelleri hala ilgi görüyor denebilir. Stüdyo daire dekorasyon önerileri içerisinde en fazla kullanılan kanepe modelleri modern kanepelerdir. Koltuklar yerine daha fazla ön plana çıkarlar çünkü kanepeler daha az yer kaplar minik evlerde alan sağlar. Duvara ya da dolaba kapanabilir yatak modelleri bu tip dairelerde kullanımı kolay yataklardır ancak günümüzde bunların yeni modellerini bulmak oldukça zordur.

Stüdyo daire dekorasyon önerilerine bakarken mutfak, uyku bölümü yani yatak odası bölümü   ve oturma alanı olmak üzere üç bölümde incelemek gerekir. Kocaman bir salonu bu iç bölüm olarak kullanmak oldukça zeki tasarım çözümleri ile mümkün olur. Akıllı mutfak tasarımları geniş dolap içleri ve köşe çekmeceleri ile bizlere minicik ama çok kullanışlı mutfak çözümleri sunar.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir