Ev Dekorasyon Fikirleri

Sofistike Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle evin genelinde koyu ahşap tonlarının kullanıldığı sofistike ev dekorasyon örneğini paylaşacağız.

Hindistan’da bulunan evimiz oldukça şık bir mekan. Farklılık sizi daha dış kapıda karşılıyor. Bizim en çok hoşumuza giden ayrıntı da dışarıda zilin yanında bir panoda yazan ev sahiplerinin isimleri oluyor. Her evde uygulanabilecek oldukça şık bir ayrıntı.

Evimize adım attığımız anda kendimizi salonda buluyoruz. L şekilli salon oldukça sade ve şık döşenmiş. Temel renk bu alanda ahşap tonları olarak karşımıza çıkıyor ve tamamlayıcı renk olarak sütlü kahve tonlarına rastlıyoruz.

Evimizin ayrı bir mutfağı bulunuyor. Mutfak dekorasyonunda genel ev dekorasyonundan daha modern çizgilere rastlıyoruz.

Evimizde ayrıcı iki adet yatak odası bulunuyor. Bu alanlarda da sofistike çizgilerden vazgeçilmemiş ve genel dekorasyona uyum sağlanmış.

Ev dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sofistike Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir