Ev Dekorasyon Fikirleri

Siyah Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlere beyaz ile tamamlanmış simsiyah bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimiz siyah renk sayesinde alışılmışın oldukça dışında bir model olmuş.

Evimizde parkeler dahil çoğu alanda siyah kullanılmış ve siyah dengelenmek için ara ara beyaz renge de yer verilmiş.

Örneğin evimizde açık mutfak bulunmakta ve oturma odası kısmında tamamen koyu renkler hakim. Parkeler siyah, koltuk gri ve duvarlar duman rengi tercih edilirken oturma odası ile mutfak bölümünü ayırmak için, mutfak kısmının yerlerinde beyaz karolar kullanılmış ve mutfak dolapları da beyaz iken mutfak tezgahında çok hoş mat bir koyu siyah tercih edilmiş.

Evimizde siyah sadece oturma kısmında kullanılmamış. Antre tamamen siyah ve banyonun bir kısmı siyahken, mutfak gibi bazı alanlarda beyaz tercih edilmiş.

Bu kadar yoğun siyah kullanımına rağmen, evimiz beyaz ile çok güzel dengelendiği için gayet aydınlık ve havadar bir görüntü hakim. Aslında simsiyah bir ev denildiğinde boğucu, kasvetli bir hava insanın aklına gelse de renkler doğru kullanıldığında ne kadar güzel sonuçlar ortaya çıktığını bu ev dekorasyon örneğinde görüyoruz.

Siyah ev dekorasyonunu incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siyah Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir