Genel Dekorasyon

Şekilli Asma Tavan Modelleri

Her geçen gün dekorasyon dünyasına yeni bir terim katılmakta. Aslında her şey aynı fakat belli kalıplar doğrultusunda değişip, çeşitleniyor. Asma tavanlar da bu değişim rüzgarına kapılmış durumda.

Eskiden asma tavan denilince herkesin aklına bir tek asma tavan modeli gelirken şimdi nasıl asma tavan diye düşünülüyor. Ayrıca eskiden bir tanıdığımızın evinde led ışıklı  asma tavan modeli gördüğümüzde gözlerimizi alamazken şimdilerde her tavanda muhakkak bir ışıklandırma görür durumdayız.

Dekorasyon dünyasında 2014 de gergi asma tavandan sonra en çok tercih edilen diğer model şekilli asma tavan modelleri oluyor. Bizde sizler için farklı şekillerde asma tavan modellerini bir araya getirdik.

Resim galerimizi ziyaret ederek 2014 asma tavan modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Şekilli Asma Tavan Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir