Ev Dekorasyon Fikirleri

Şark Köşesi Dekorasyonu

Her yazımda eskilerde olan geleneklere ve eşyalara değinmeye çalışıyorum ki bu yazımda ise tamamen eskilerden olan oturma grubundan bahsedeceğim. Oturma grubu diyorum çünkü hatırladığım kadarı ile Osmanlı zamanına dayanan bir tarihi vardır. Nerden bahsettiğimi tahmin ettiniz mi? Tabi ki  şark köşesinden bahsediyorum.

Hatırlarsanız bazı dizilerde de saray görüntülerinde aynı sistem kullanmıştır. Şark köşesinin günümüzde kullanımı ise cafelerde, evlerinde fazla oda bulunanları bu odanın dekorasyonunda şark köşesi dekorasyonu yaygın olarak görülüyor.

Şimdilerde yavaş yavaş evlere de sıçrayan bu moda git gide yaygınlaşıyor. Şark köşesi için dekorasyon fikri vermeye gelince, emin olun o dekorasyonun içerisine eski ibaresi olan her materyal kullanılabilir.

Örnek verelim, bildiğimiz bal kabağı, ibrik, yayık, değirmek, orak, ellik, kilim, güğüm, çömlek, tırpan ve aklınıza ne gelirse bu dekorasyonda kullanabilirsiniz.   Biz sizler için en güzel şark köşesi dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek kendi şark köşeniz için fikir sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’de kaliteli şark köşesi imalatı yapan pek firma maalesef yok. Birçoğu ucuz malzemeden, kalitesiz sünger ve kumaştan, ot, saman gibi malzemelerden minder takımı yapıyor. Görüntü olarak şark odası havası vermiş olsa da kullanım açısından oldukça rahatsız ve insan sağlığına zararlı diyebileceğimiz ürünler kullanılıyor. Bu noktada sizin için bir araştırma yaptık ve hem ürün kalitesi ve hem de hizmet açısından oldukça başarılı bir firma bulduk: Şark Dekorasyon. Firma İstanbul’da bulunmakta ve Türkiye’nin hatta dış ülkelerin bir çoğuna satış yapıyor. Gerek internette yapılan yorumlar ve gerekse firmanın ürünlerini incelediğimiz de gayet olumlu sonuçlara ulaştık. Firmanın web sayfası şu şekilde: www.sarkdekorasyon.com

Siz de evinize, iş yerinize, dernek yada vakıf gibi kurumlara sedir yada minder yaptırmak istiyorsanız firmayla iletişime geçebilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN: ŞARK KÖŞESİ

Şark Köşesi Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir