Ev Dekorasyon Fikirleri

Renkli ve Lüks Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle renklerin profesyonelce kullanıldığı çok şık bir daire dekorasyon örneğini paylaşacağız. Evimiz 5+1 bir daire; 3 adet banyo ile bir açık mutfağa ve bir çalışma odasına sahip.

Ev dekorasyonunda hızlıca göz attığımızda ilk dikkatimizi çeken berjer ile banyo dekorasyonu ve yatak başlığında cibinlik şeklinde kullanılan desenli kumaş oluyor. Ayrıca söylemeden geçmeyelim kırmızı duvar önüne konumlandırılan antrede ki piyano da oldukça dikkat çekiyor.

Evimiz her alanı, ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kullanışlı olarak dekore edilmiş. Evimizde temel renk beyaz olarak tercih edilirken, kırmızı, mavi, turuncu gibi canlı renklerle vurgulama yapılmış.

Evimizde ki açık mutfak oldukça şık. Beyaz mutfak dolapları kullanılırken turuncu bar tabureleri ve kırmızı bank ile mutfak dekorasyonu tamamlanmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Renkli ve Lüks Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir