Genel Dekorasyon

Polisan Elegans Boya Kataloğu 2023

Modaya ayak uyduran biri iseniz eviniz ve mobilyalarınız da modaya ayak uyduran bir tarza sahip olmalıdır. Renkleri, desenleri, şekilleri hatta tasarımları ile bile çok kolay bir şekilde demode kalabilen ev dekorasyonu ögelerinde trendleri yakalamanın en kolay yolu ise boya badana yapmaktır. Yani evinizin tüm duvarlarını trendleri yakalayan boya renk tonları ile boyabilir, yılın trendlerine göre çeşitli duvar kağıtları ile süsleyebilir veya aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz. Biz bu yazımızda sizlere polisan elegans boya kataloğu ile bu yılın trend renklerinden bahsetmek istiyoruz. Trend boya renklerinden bahsederken sadece ip cephe değil aynı zamanda dış cephe konusundan da bahsedeceğiz. Ayrıca genel olarak modanın bir bütün olduğunu, moda ve trendleri takip etmek gerekiyorsa her şeyin birlikte takip edilmesi gerektiğini unutmamak lazım.

Polisan elegans boya kataloğu diğer boya markalarının boya kataloglarına göre biraz daha özel biraz daha farklı renk tonlarına sahiptir. Internette veya boyaların resmi kataloglarına baktığınızda bu renkler ile boyanmış evlerin örneklerini görebiilirsiniz. Bu uygulama örneklerini gördüğünüz zaman bu tonların diğer boya marka tonlaırndan nasıl farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Elegans boya tonları daha soft renkler yerine iddialı ama aşırıya kaçmayan aslında lüks bir havaya sahiptir. Tüm boya kataloglarında yerlerini almaya başlayan gri ve tonlarını aynı şekilde bu katalogta da görüyoruz. Bu renk tonu her ne kadar çekici olmasa da enteresan bir şekilde popüler olmuştur. Aklınıza gelebilecek tüm alanların dekorasyonlarında kullanılmaya başlanmıştır. Bu yılın ve gelecek yılın en popüler iç cephe boyası renk tonu olması beklenen kül rengi tonu da kendine kataloglarda yavaş yavaş yer açmıştır. Bu yılın polisan elegans boya kataloğu içerisinde daha samimi ve daha sıcak renk tonları olsa da kül rengi gibi renklerin de hızla işin içine gireceğini unutmamak lazım.

Ahşap ve benzeri malzemelerin cilasız, renksiz en doğal hallerinin kullanımı oldukça yaygınlaştı. Zaman içerisinde doğallık vurgusunun daha da artacağı düşünülüyor. Bu sebeplde duvar renklerinde doğal renkler ön plana çıkarılıyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir