Geri Dönüşüm Fikirleri

Pet Şişeleri Atmayın! Pet Şişelerden Kendin Yap Fikirleri

Pet şişelerden kendin yap fikirleri son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Aklınızın ucuna gelmeyecek pet şişe değerlendirme fikirlerinin çok hoşunuza gideceğinden eminiz. Pet şişelerin alt bölümlerindeki plastikler ile farklı tasarımlar yapılabilirken kapaklarıyla da birbirinden farklı evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ürünler elde etmeniz mümkündür.

1- Pet Şişeleri Boyayarak Bahçeniz İçin Saksılar Elde Edebilirsiniz

Pet şişeleri boyayarak balkon ve bahçeleriniz için rengarenk saksılar elde edebilir neşeli cıvıl cıvıl ortamlar yaratabilirsiniz.

2- Pet Şişelerden Harika Puflar

Evinizin ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz çok sıra dışı bir fikir değil mi? Biriktireceğiniz pet şişelerle evinizin dekorasyonuna uygun puflar tasarlayabilirsiniz.

3- Kalem Dağınıklığına Son!

Çocuk odalarınız için ofisleriniz için hazırlayabileceğiniz dilediğiniz renge boyayarak süsleyebileceğiniz pet şişe kalemlikleri severek hazırlayacağınızdan eminiz.

4- Şaşıracağınız Tasarımlar

Pet şişelerden sadece ev için araç gereç tasarlanabileceğini mi düşünüyordunuz? Tamamı pet şişelerle hazırlanmış görenleri hayrete düşüren ev tasarımı.

5- Konforuna Düşkün Olanlara Müjde

Pet şişelerden yapacağınız sallanan koltuğu ister tv koltuğu ister kitap okuma koltuğu isterseniz de dinlenme koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

6- Evinizin Duvarlarını Renklendirin

Pet şişe kapaklarıyla harika tablolar yapabilirsiniz. Kapakların kendi renklerini kullanabileceğiniz gibi boyama işlemi uygulayarak ta kendi emeğiniz olan paha biçilmez tablolar elde edebilirsiniz.

7- Boncuk Görünümde Kapı Perdeleri

Pet şişe kapaklarını sıralı bir şekilde birbirine yapıştırarak mutfağınız balkonunuz ve bahçe kapılarınız için perdeler oluşturabilirsiniz.

8- Desenli Telefon Tutacağı

Keserek şekil verdiğiniz pet şişelerin üzerine desenler çizerek telefonunuza şarj ederken ortaya çıkacak olan dağanıklığa son verebilirsiniz.

9- Camdan Ayırt Edemeyeceğiniz Avizeler

Pet şişelerin üst kısımlarını işleyerek oluşturacağınız avize modeline herkesin hayran kalacağından emin olabilirsiniz.

10- Mükemmel Avizeler Sizleri Bekliyor

Mutfaklarınızda antrelerinizde kullanabileceğiniz renkli şişelerden oluşturabileceğiniz mükemmel pet şişe geri dönüşüm projesi.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir