Salon Dekorasyonu

Misafirlerinizi Büyüleyecek 10 Yemek Masası Tasarımı

Yemek odaları evinizde konforun hüküm sürmesi gereken mekanların başında gelir. Bu yüzden de yemek odalarınızda kullanacağınız doğru yemek masalarını seçmek rahat ve modern bir yemek odası dekorasyonu yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Bu nedenle misafirleriniz için büyüleyici 10 yemek masası tasarımını seçtik ve sizlerle paylaşıyoruz.

Yemek masası tasarımlarının olmazsa olmazı varak detaylarla harmanlanmış modern bir yemek masası tasarımı. Masanın yuvarlak oluşu misafirlerinizi ağırlarken daha sıcak bir atmosfer oluşmasına zemin hazırlayabilir.

Varakların ev dekorasyonunda hemen hemen kullanılmadığı hiçbir yer kalmadı diyebiliriz. Bu yemek masası tasarımı koyu renk bir mermerin varakla nasıl uyum içinde olacağının bir göstergesi.

Mermer detaylı masa ayağı bilindik yemek masalarının aksine odanıza oldukça modern ve şık bir hava katabilir. Biliyorsunuz ki mermerin kullanım alanları gittikçe fazlalaşıyor. Burada hatırlamamız gereken bir diğer önemli detay ise mermer masaların temizlenmesinin oldukça kolay olması.

Modern ve sade bir yemek odası tercih edenler için aynı zamanda ahşabın doğallığından vazgeçemeyenlerin ilk tercihleri arasına girebilecek bir yemek masası tasarımı. Sandalyelerin modern çizgisi ve sandalye kumaşında kullanılan renk bir o kadar da göz kamaştırıcı. Dilerseniz sandalyelerin rengini istediğiniz başka bir renkle değiştirebilirsiniz.

 Günümüz ev dekorasyonunda farklı geometrik şekillerin sıkça kullanıldığı su götürmez bir gerçek. Modernitenin bu halinden sizler de yararlanmak ve değişik bir yemek masası tasarımı elde etmek istiyorsanız bu model tam da sizlik.

 Metal ayaklı masa ve sandalye tasarımları yemek odalarınız için doğru tercihlerden olabilir. Sağladığı ferahlık ve geniş alan sayesinde odanıza taze bir hava katabilirsiniz. 

Klasikten vazgeçmeyenlerin aynı zamanda modernliği de tercih edenlerin bir numaralı seçimi olacak bir model. Sandalyelerin sıra dışı tasarımı hiç de uçuk bir fikirmiş gibi gelmedi değil mi sizlere de?

Yemek masası ve sandalyelerin uyumu, kullanılan modern tasarımı bir adım daha öne çıkarıyor. Masanın sade ve mermerli dizaynı ile sandalyede kullanılan nötr tonlar yemek yerken dinlenebileceğiniz bir ortam sağlıyor.

 

Ahşabın cazibesinden vazgeçemeyenler için harika bir seçim olacağına inandığımız bu tasarımda açık ve koyu tonlardaki ayakların da uyum içerisinde olabileceğini gözler önüne seriyor.

 

İşte size modern ve bir o kadar da ağır bir yemek masası tasarımı örneği. Bu iki tercihten de vazgeçemeyenler için iyi bir fikir olmaya aday bir tasarım. 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir