Ev Dekorasyon Fikirleri

Nötr Renkler Kullanılarak Dekore Edilmiş Şık Ev Örneği

Bugün sizlerle bu yazımızda genel itibariyle nötr renklerin kullanıldığı, 1+1, geniş bir daire dekorasyon örneği sunacağız.

Evimizde bir adet büyük salon, salon içerisinde sürgülü kapı ile gizlenebilen mutfak, bir yatak odası ve banyo bulunmakta.Evimiz az oda sayısına sahip fakat, mevcut alanlar oldukça geniş tutulduğu için çok kullanışlı bir daire örneği.

Evimizde sadece nötr renklere yer verildiğini söyleyebiliriz. Sadece bir kaç aksesuarda canlı renkler kullanılarak tek düzelik ortadan kaldırılmış. Evimizde temel renk sütlü kahve tonları olarak düşülmüş ve ara ara gri tonlarından da faydalanılmış.

Evimizin dekorasyon tarzını incelediğimizde, modern fakat şık çizgilerin kullanıldığını görüyoruz.

Salon dekorasyonu incelediğimizde, her şeyin mükemmel bir ölçüde kullanıldığını ilk bakışta anlayabiliyoruz. Renkler çok dengeli, aksesuarlar olması gereken yerde ve fazla eşyaya rastlamak imkansız.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nötr Renkler Kullanılarak Dekore Edilmiş Şık Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir