Ev Dekorasyon Fikirleri

Nötr Renk Paletiyle Dekore Edilen Şık Ev Dekorasyon

Bugün sizlerle çok alışık olmadığımız soğuk renklerle dekore edilen şık ev dekorasyon örneği paylaşacağız.

Ev dekorasyon örneğinin temel renkleri siyah, gri ve gri tonları iken beyaz renk tamamlayıcı renk olarak kullanılmış. Ayrıcı vurgulayıcı enk olarak da sarı renk tercih edilmiş.

Ev dekorasyonumuza baktığımız zaman klasik ile modern çizgilerin çok başarılı şekilde harmanlandığını görebiliyoruz. Örneğin salon dekorasyonunda tercih edilen gri köşe takımı oldukça modern iken yemek masasında klasik sandalyelere yer verilmiş. Fakat sandalyelerin kumaşlarında ise modern tarz kumaşlar kullanılmış.

Banyo dekorasyonuna baktığımızda yine bu alanda dekorasyon devam ettirilmiş ve gri tonları ile devam edilmiş. Fakat burada farklılık yaparak gri tonları azınlıkta kullanılırken, beyaz renge daha fazla yer verilmiş ve mavi tonları ile dekorasyon tamamlanmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nötr Renk Paletiyle Dekore Edilen Şık Ev Dekorasyon  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir