Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern ve Şık Dubleks Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle her zaman olduğu gibi çok şık bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimizde genel itibariyle nötr renkler kullanılırken ara ara renklerden de faydalanılmış.

Evimizin alt katında bir açık mutfak bulunmakta fakat salon kısmından ince ve uzun bir koridordan mutfağa geçildiği için ayrı alanlar gibi görünmekte. Bu alanda açık kahve tonları mobilyalar kullanılırken çok az da olsa mavi ve yeşil renklere de yer verilmiş.

Evimizin üst katında bir yatak odası ve banyo bulunmakta. Yatak odası diğer alanlara göre daha renkli olarak dekore edilmiş. Özellikle yatak başlığının olduğu duvarda neredeyse bütün canlı renkler kullanılmış ve aksesuar ve nevresim takımlarında da canlı renkler tercih edilmiş.

Ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve Şık Dubleks Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir